Rolety-Plisy

Rolety są elementem wyposażenia wnętrz, które docenisz o każdej porze roku. Zapewnią ograniczenie dostępu do światła, gdy chcesz się wyspać. Uniemożliwią odbijanie promieni słonecznych od ekranu telewizora lub monitora, co zapewni możliwość bezproblemowego korzystania z nich.

Wszystkie przesłony okienne oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach, dlatego możesz dobrać je do okna, które znajduje się w konkretnym pomieszczeniu. Dzięki różnorodnej ofercie, dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Pozbędziesz się problemu ze zbyt mocno nasłonecznionym pomieszczeniem o świcie, jak i w ciągu dnia.

KOLEKCJE

mini OPTIMA

Roleta mocowana do ramy okiennej. Optima to nowoczesne rozwiązania, bogata gama kolorystyczna oraz duży wybór rozmiarów to najważniejsze atuty tej serii. Optima to idealna propozycja dla osób poszukujących optymalnych rozwiązań.

mini PLISA premium

Roleta mocowana do ramy okiennej. Plisa PREMIUM to harmonijkowa roleta dostępna w stonowanych kolorach. Ruchome profile pozwalają zatrzymać roletę w dowolnym miejscu na oknie. Nowe zaczepy pozwalają na montaż bez wiercenia, napinając sznurki prowadzące i zapewniając sprawne przesuwanie rolety.

mini PLISA elegance

Roleta mocowana do ramy okiennej. Plisa ELEGANCE cechuje się elegancką tkaniną z delikatnym stylowym wzorem. Roleta dostępna w uniwersalnych kolorach. Ruchome profile pozwalają zatrzymać roletę w dowolnym miejscu na oknie. Nowe zaczepy pozwalają na montaż w świetle szyby, napinając sznurki prowadzące i zapewniając sprawne przesuwanie rolety. Dzięki możliwości montażu w świetle szyby, roleta praktycznie zrównuje się z ramą okna, co pozwala na otwieranie go na całą szerokość.

mini PLISA melange

Roleta plisowana MELANGE wyróżnia się dwukolorową tkaniną w stylu melanż. Roleta dostępna w nowoczesnych kolorach. Ruchome profile pozwalają zatrzymać roletę w dowolnym miejscu na oknie. Nowe zaczepy pozwalają na montaż w świetle szyby, napinając sznurki prowadzące i zapewniając sprawne przesuwanie rolety. Dzięki możliwości montażu w świetle szyby, roleta praktycznie zrównuje się z ramą okna, co pozwala na otwieranie go na całą szerokość.

mini MEDIUM

Roleta mocowana do ramy okiennej. Najnowsze rolety z prowadnicami żyłkowymi o gładkiej tkaninie, które zapewnią ochronę przed słońcem jednocześnie nie zaciemniając pomieszczenia. Nowoczesna kolorystyka oraz szeroka oferta rozmiarów gwarantuje satysfakcjonujący wybór rolety.

mini PLISA termo

Roleta mocowana do ramy okiennej. Plisa Termo to roleta łącząca design z praktycznością. Nowoczesna kolorystyka tkanin oraz rewers w kolorze silver wpasowują się do każdego wnętrza, zapewniając jednocześnie ochronę przed słońcem przez odbijanie promieni słonecznych. Ruchome profile pozwalają zatrzymać roletę w dowolnym miejscu na oknie. Nowe zaczepy pozwalają na montaż w świetle szyby, napinając sznurki prowadzące i zapewniając sprawne przesuwanie rolety. Dzięki możliwości montażu w świetle szyby, roleta przylega do szyby i można je otworzyć praktycznie na 90°.

mini TERMO

Roleta mocowana do ramy okiennej. Rolety z tkaniny zapewniającej 100% zaciemnienie oraz izolację termiczną. Rolety TERMO zapewniają prywatność i są skuteczną ochroną przed słońcem dzięki zastosowanemu rewersowi w kolorze srebra. Struktura materiału efektywnie odbija promienie słoneczne, przez co wnętrze jest zaciemnione oraz nie nagrzewa się.

mini PLISA

Roleta mocowana do ramy okiennej. Rolety plisowane to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań. Ruchome belki pozwalają zatrzymać roletę w dowolnym miejscu na oknie. Regulowane zaczepy pozwalają na bezinwazyjny montaż na każdym skrzydle okna, dolne zaczepy napinają sznurki prowadzące zapewniając sprawne przesuwanie rolety.

mini ORIENTAL

Roleta mocowana do ramy okiennej. Rolety inspirowane kulturą dalekiego wschodu. Dodają wnętrzu smaku, zapraszając do wypoczynku oraz planowania dalekich podróży. Estetycznym wykończeniem jest drewniany obciążnik.

mini KASETKA z prowadnicami

Rolety mini w kasetkach mocowane do ramy okiennej. Kolekcje rolet w kasetkach mocowane do ramy okiennej.

mini DZIEŃ-NOC

Roleta mocowana do ramy okiennej. Rolety D&N to połączenie praktyczności i dekoracji. Poziome, równoległe paski materiału, ułożone są naprzemiennie z pasami z cienkiej siatki, co tworzy ozdobny efekt a zarazem pozwala regulować zaciemnienie. Prowadnice żyłkowe w komplecie.

mini E200

Roleta mocowana do ramy okiennej. Dekoracyjne rolety słomkowe, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Bogate, ciepłe tony brązów i beżów zapewniają poczucie harmonii i równowagi.

mini B500 zaciemniająca

Roleta mocowana do ramy okiennej. 100% zaciemniająca tkanina rolet tej kolekcji zapewnia prywatność i jest skuteczną ochroną przed słońcem. W komplecie – prowadnice żyłkowe.

mini L300

Roleta mocowana do ramy okiennej. Ekonomiczne rolety, wykonane z jednokolorowej tkaniny. Zawsze dobrze prezentują się na oknach.

plisa profil COSIMO

Roleta mocowana do ramy okiennej. Nowoczesna roleta plisowana z profilem COSIMO dostępna jest w kilkunastu kolorach tkanin oraz 4 kolorach ruchomych profili, które umożliwiają przysłonięcie dowolnego fragmentu okna. Udoskonalone profile posiadają magnetyczną blokadę domykającą i zapobiegającą zsuwaniu się rolety. Kolorystyka profili COSIMO daje możliwość dopasowania ich do ramy okiennej. Rolety można montować inwazyjnie jak i bez wiercenia.

mini H100

Roleta mocowana do ramy okiennej. Rolety żakardowe (z wzorem) są niezwykle efektowne i trwałe. Różnorodna kolorystyka i duży wybór rozmiarów, to dodatkowe zalety tej kolekcji rolet.

mini K800

Roleta mocowana do ramy okiennej. Rolety o gładkiej, jednokolorowej tkaninie, które świetnie pasują do wszystkich pomieszczeń. W komplecie – prowadnice żyłkowe.

B500

Roleta mocowana do ściany. Rolety zaciemniające ścienne o gładkiej, jednokolorowej tkaninie, doskonale pasują do każdego wnętrza. Wersja ścienna rolety zapewnia nie tylko prywatność ale także 100% zaciemnienie pomieszczenia.

DZIEŃ-NOC

Roleta mocowana do ściany. Rolety DZIEŃ-NOC to połączenie praktyczności i dekoracji. Poziome, równoległe paski materiału, ułożone naprzemiennie z pasami z cienkiej siatki, tworzą ozdobny efekt i pozwalają regulować zaciemnienie. Bogaty wybór kolorów pozwala na zastosowanie tej kolekcji w każdym wnętrzu. Wersja ścienna stanowi doskonałą alternatywę dla firan i zasłon.

mini DACHOWA

Roleta dachowa mocowana do ramy okiennej montowanej w dachu. Rolety dachowe idealnie nadają się do wszystkich pomieszczeń na poddaszu. Wykonane z wysokiej jakości materiału, są ozdobą w naszych domach i skutecznie chronią przed słońcem. Boczne uchwyty pozwalają regulować naświetlenie.

mini PLISA dachowa

Roleta mocowana do ramy okiennej. Rolety dachowe idealnie nadają się do wszystkich pomieszczeń na poddaszu. Wykonane z wysokiej jakości materiału, są ozdobą w naszych domach i skutecznie chronią przed słońcem. Zastosowane technologie pozwalają regulować stopień nasłonecznienia według potrzeb.

W OFERCIE

Zaprojektujemy Twoją łazienkę!

Zamów u nas płytki, a wizualizację łazienki otrzymasz GRATIS!

Firma

DOMEX Spółka Jawna
ul.Mazowiecka 24
08-400 Garwolin

NIP: 8262206020

Kontakty