Domex – Wszystko dla domu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak indywidualne potrzeby mogą mieć nasi klienci. Opieramy się na naszej intuicji i doświadczeniu zbieranemu od kilkudziesięciu lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wciąż zmieniającym się realiom rynku budowlanego, staramy się cały czas być na bieżąco, oferując usługi i produkty najwyższej jakości.

W naszej firmie jesteśmy nastawieni przede wszystkim na dobro klienta, dlatego też oferujemy fachową pomoc wysoko wykwalifikowanych specjalistów, między innymi w zakresie budowy i remontów. Nie zwlekamy z wykonywaniem zleceń, a swoje magazyny uzupełniamy na tyle często, aby nie zdarzała się sytuacja, w której zabraknie produktu, na którym Państwu zależy.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, ale w równym stopniu świadczymy usługi montażu:

  • drzwi wewnętrznych i wejściowych,
  • okien,
  • podłóg drewnianych,
  • paneli podłogowych i winylowych,
  • wykładzin dywanowych i elastycznych
  • deski tarasowej

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Możemy naszą pracę zaprezentować i z przyjemnością to robimy. W salonie, w części ekspozycyjnej, która zajmuje około 4 tys. m2, tworzymy próbki projektowanych przez nas przestrzeni łazienkowych, dzięki czemu mogą Państwo zobaczyć naszą pracę, dotknąć produktu i ocenić, czy to właśnie tego Państwo potrzebują.

Dlaczego to nam warto zaufać?

Przede wszystkim doświadczenie! Tysiące klientów powierzyło nam swoje wnętrza i to one są świadectwem tego, jak wysoko cenimy każdą naszą współpracę.  Wspieramy klienta na każdym etapie współpracy, oferując mu wiedzę, doświadczenie i bogate zaplecze magazynowe. Decydując się na remont, budowę, czy też modernizację przestrzeni z nami, dają sobie Państwo szansę na doskonały efekt końcowy każdego przedsięwzięcia.

Obsługujemy inwestycje. Zajmujemy się dostarczaniem materiałów na hale produkcyjne, baseny, obiekty użyteczności handlowej, czy też obiekty reprezentacyjne.

Posiadając wieloletnie doświadczenie z powodzeniem podejmujemy najtrudniejsze wyzwania.

Zaprojektujemy Twoją łazienkę!

Zamów u nas wyposażenie łazienki, a projekt otrzymasz za darmo!

Firma

DOMEX Spółka Jawna
ul.Mazowiecka 24
08-400 Garwolin

NIP: 8262206020

Kontakty