Usługi

szycie_na_maszynie

SZYJEMY FIRANY

W 2011 roku uruchomiliśmy pracownie szycia firan na miarę. Oferujemy bardzo duży wybór materiałów. Służymy doradztwem, ale jesteśmy również otwarci na pomysły klientów. W celu zaczerpnięcia szczegółowych informacji prosimy o kontakt 503-619-543

rolety-1

PRODUKUJEMY ROLETY ORAZ MOSKITIERY

Od wielu lat jesteśmy producentem rolet wewnętrznych, plis oraz moskitier. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową. (szczegółowe informacje w zakładce ROLETY MOSKITIERY).

lazienki

PROJEKTUJEMY ŁAZIENKI

Wykonujemy profesjonalne projekty oraz aranżację łazienek. Istnieje możliwość wykonania projektu bezpłatnie! W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji 532-500-802. Umówić się na spotkanie można pod nr.tel. 600-822-540

dostawa

DOSTARCZAMY TOWAR DO KLIENTA

Dysponujemy 4 samochodami dostawczymi, jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar w każde miejsce w regionie. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firm kurierskich.

dywany

OBSZYWAMY WYKŁADZINY I CHODNIKI

Obszywamy krawędzie zakupionych chodników lub wykładzin dywanowych. Istnieje możliwość wycięcia dowolnych kształtów tak aby uzyskać idealnie dopasowane np: dywaniki samochodowe.

podlogi-2

MONTUJEMY PODŁOGI I DRZWI

Oferujemy atrakcyjne ceny na montaż paneli podłogowych, podłóg drewnianych oraz na instalację drzwi zarówno wewnętrzynych jak i zewnętrznych. Zatrudniamy fachowców charakteryzujących się wysokim standardem usług. Pozostawiamy po sobie czystość i satysfakcję na długie lata.

Z montażem 12% taniej !!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Domex - Największy salon z wyposażeniem wnętrz w regionie!