Usługi

Montaż podłóg

W każdej przestrzeni to podłoga stanowi główny element wpływający na nasz odbiór wystroju. Właściwy dobór jej rodzaju jest istotny, jednak kluczowy jest zawsze montaż. Nawet jeśli idealnie dobierzemy jej materiał, kolor i fakturę, dopiero montaż uwidoczni to, czego oczekujemy.

Oferujemy usługę montażu:

  • podłóg drewnianych,
  • paneli podłogowych,
  • podłóg winylowych,
  • wykładzin.

Dobieramy sposób montażu pod konkretny produkt, aby oddać Państwu do użytku piękną, dobrze wykończoną podłogę. Dbamy o każdy szczegół naszych projektów, dlatego nie muszą się Państwo martwić o efekt końcowy naszych prac.

Montaż stolarki okiennej i drzwiowej

Nie ulega wątpliwości, że wysokiej jakości stolarka okienna i drzwiowa jest podstawą wykończenia własnego lokum. Odpowiedni współczynnik izolacji cieplnej i akustycznej oraz estetyczne, zgodne z Państwa oczekiwaniami wykończenie są istotne, jednak funkcjonalność tych części domu zależy przede wszystkim od jakości usług montażowych.

Oferujemy usługę montażu okien i drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta, dlatego jej warunki poznają Państwo przed rozpoczęciem właściwego działania.

Ponad montaż stolarki okiennej i drzwiowej, proponujemy również montaż kompozytowych desek tarasowych.

Projekt łazienki

Łazienka to wyjątkowo ważna przestrzeń w każdym domu. Aby wzmocnić jej funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu, warto skorzystać z naszego doświadczenia. Poznamy Państwa potrzeby w zakresie domowej łazienki i zrobimy wszystko, aby zostały one spełnione.

Zaprojektujemy dla Państwa łazienkę, którą później z przyjemnością wykonamy dzięki produktom, które również mogą Państwo otrzymać z naszego salonu. Oferujemy sprawną, przejrzystą współpracę i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Z nami nie muszą Państwo martwić się o wygląd i praktyczne aspekty przyszłej łazienki.

Firany na miarę

Aby sprawić, by wnętrze wyglądało estetycznie, a wszystko w nim wyglądało spójnie, warto zainwestować w firany szyte na miarę. W naszej ofercie znajduje się możliwość uszycia firan według konkretnych wymiarów, dzięki czemu po założeniu ich na Państwa okna będą pasować pod każdym względem.

Szyciem firan zajmujemy się od 2011. Przez ten czas zdążyliśmy nabyć doświadczenia i poszerzyć swoją wiedzę na tyle, aby móc zaoferować Państwu wysokiej klasy produkt.

Bezpłatne pomiary przestrzeni na kabinę prysznicową

Jeżeli posiadają Państwo miejsce w łazience, w którym chcą Państwo zamontować kabinę prysznicową, ale z różnych względów trudno będzie wymierzyć, jakich właściwie wymiarów powinna ona być, zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy Państwu bezpłatny pomiar przestrzeni na kabinę prysznicową. Dzięki precyzyjnym narzędziom i szczegółowemu procesowi pomiaru otrzymają Państwo odpowiedź na pytania, jaka kabina powinna się znaleźć w Państwa domowej łazience. Nasi serwisanci wykonują swoje obowiązki dokładnie i rzetelnie.

Dowóz towaru

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest terminowe otrzymywanie zamówionych produktów, szczególnie jeśli w grę wchodzi budowa, lub też remont. Oferujemy Państwu możliwość dostarczenia zamówionego towaru w określonym terminie, z którego w pełni się wywiążemy.

Wszystkie zamawiane u nas produkty są odpowiednio zabezpieczone, a ich dostarczanie przebiega w bezpiecznych warunkach.

Obszywanie

Od lat zajmujemy się obszywaniem krawędzi:

  • dywanów,
  • chodników,
  • wykładzin dywanowych.

Wykańczanie w naszym wykonaniu to obszycie krawędzi wybranego przez Państwa produktu. Nasi fachowcy doskonale operują obsługiwanymi maszynami, które precyzyjnie obszywają dany materiał, tworząc estetyczny i trwały efekt. Odpowiednie dobranie materiałów to podstawa wykonywania naszej pracy. Na życzenie klienta możemy z wykładzin wyciąć i obszyć dowolne kształty które można wykorzystać np. jako wycieraczki samochodowe.

Zaprojektujemy Twoją łazienkę!

Zamów u nas wyposażenie łazienki, a projekt otrzymasz za darmo!

Firma

DOMEX Spółka Jawna
ul.Mazowiecka 24
08-400 Garwolin

NIP: 8262206020

Kontakty