Projekty

Szukasz inspiracji? Chcesz stworzyć komfortową, funkcjonalną i dopasowaną do swoich potrzeb łazienkę? Zgłoś się do nas! Wykonamy projekt łazienki, który przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Zrealizujemy wizje gwarantujące wygodne korzystanie z wanny, kabiny prysznicowej czy umywalki. Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu wyposażenia łazienkowego. Przy realizacji projektu bazujemy na wszystkich produktach, które znajdują się w naszej ofercie.

Aranżacje łazienek zgodne z oczekiwaniami Klienta

Podczas projektowania aranżacji łazienki, prezentujemy kilka opcji i różne style wyposażenia, co pozwala na zdecydowanie, co bardziej się podoba i w odczuciu Klienta, lepiej sprawdzi się w jego domu. Jesteśmy w stanie dopasować ostateczny wygląd projektu do indywidualnych potrzeb Klienta.

Każda aranżacja łazienki jest realizowana na bazie płytek oraz armatury łazienkowej dostępnej w naszej ofercie. Są to produkty odznaczające się wysoką jakością, atrakcyjnym wyglądem oraz funkcjonalnością. Dbamy, aby nasi Klienci mieli dostęp do tego, co najlepsze.

Pomożemy stworzyć łazienkę Twoich marzeń!

Nie wiesz, jak powinna wyglądać Twoja łazienka? Żaden problem. Nasi specjaliści podpowiedzą, co najlepiej sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Zadając Ci serię pytań, poznają Twoje potrzeby i wybiorą płytki oraz armaturę, z których korzystania uzyskasz pełne zadowolenie.

Zaczerpnij inspiracji. Opowiedz nam o swoich potrzeb. Stworzymy dla Ciebie projekt łazienki gwarantującej ogromną przyjemność z codziennego dbania o higienę.

NASZE PROJEKTY

 

Zaprojektujemy Twoją łazienkę!

Zamów u nas płytki, a wizualizację łazienki otrzymasz za GRATIS!

Firma

DOMEX Spółka Jawna
ul.Mazowiecka 24
08-400 Garwolin

NIP: 8262206020

Kontakty