Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe do WC to dziś standard. Zapewniają komfortowe wykończenie przestrzeni, w której znajduje się toaleta, są doceniane przez inwestorów za możliwość stworzenia nowoczesnej łazienki, w której nieestetyczne elementy podłączeniowe są ukryte. Masz szansę umieścić misę WC na dowolnej wysokości, komfortowej w użytkowaniu. Zamontowany stelaż zajmuje mało miejsca i umożliwia bezproblemowe dbanie o czystość miejsca, w którym znajduje się WC.

Stelaże łazienkowe znajdziesz w ofercie wielu popularnych marek. Pamiętaj, aby zdecydować się na rozwiązanie o bardzo dobrych parametrach technicznych, umożliwiających perfekcyjną instalację ceramiki podwieszanej.

NASZE BESTELLERY

ROCA - DUPLO ONE

Stelaż podtynkowy do misek wc podwieszanych, do zabudowy lekkiej. Zbiornik z mechanizmem dwudzielnego spłukiwania 6/3, 4,5/3 lub 4/2l. Minimalna głębokość zabudowy: 125 mm. Możliwość ultrapłaskiej zabudowy - 80 mm, przy częściowym wpuszczeniu rury odpływowej w ścianę. Kolanko odpywowe DN90/DN110 w komplecie. Do kompletowania z przyciskami z oferty DUPLO ONE.

GEBERIT - DUOFIX UP320

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma. Wysokość konstrukcji 112 cm Uruchamianie od przodu. Dostępna w wersji do łazienki bez barier lub z regulacją wysokości. Dostępna jako element narożny. Odciąganie zapachów (recyrkulacja powietrza/wywiew powietrza). Dostosowana do zdalnego uruchamiania spłukiwania Geberit.

VIEGA - PREVISTA DRY

Stelaż Viega Prevista zapewnia mocne i trwałe zamocowanie muszli toaletowej. Zestaw podtynkowy składa się z grubej, wytrzymałej stalowej ramy, rur przyłączeniowych do WC oraz spłuczki podtynkowej z podwójną opcją spłukiwania (w tym małe spłukiwanie - ok. 3 litrów). Stelaż jest tak zaprojektowany, by można było łatwo dopasować wysokość ceramiki do potrzeb użytkowników.

GROHE - RAPID 5W1

To najszybszy z dostępnych na rynku sposobów na montaż ściennej WC. Podstawą całego systemu jest wytrzymała stalowa rama o nośności do 400 kg, Zestaw adaptacyjny GROHE Fresh umożliwia sprawne i przede wszystkim higieniczne umieszczanie kostki odświeżającej w spłuczce. Wybierz niezawodność i wygodę, jaką zapewnia system instalacyjny GROHE Rapid SL 5w1 i już dziś zamontuj go w swojej łazience!

W OFERCIE

Zaprojektujemy Twoją łazienkę!

Zamów u nas płytki, a wizualizację łazienki otrzymasz GRATIS!

Firma

DOMEX Spółka Jawna
ul.Mazowiecka 24
08-400 Garwolin

NIP: 8262206020

Kontakty