Płytki elewacyjne

Jesteś na etapie planowania tego, jak będzie wyglądał Twój taras? Pora pomyśleć o wyglądzie elewacji. Pomogą w tym płytki elewacyjne, które znajdziesz w naszej ofercie. Zaprojektujesz z ich pomocą ściany zewnętrzne dopasowane do tworzonej aranżacji przestrzeni. Dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach, wzorach i rozmiarach.  Naturalny kamień czy ponadczasowa cegła? …a może betonowe płyty 3D? Wybór należy do Ciebie.

Płytki elewacyjne są bardzo dobrym wyborem na każdy taras. Stworzysz z ich pomocą bardzo udaną przestrzeń, praktyczną i efektownie wyglądającą. Są solidnym materiałem wykończeniowym, trwałym przez lata, wysoko odpornym na działanie czynników zewnętrznych.

EKSPOZYCJA

 

 

Elewacyjna deska elastyczna

Elastyczne deski elewacyjne, będące nowością naszej oferty, to sposób na oryginalne i zarazem ekonomiczne wykończenie powierzchni. Dostępność kilku kolorów idealnie wkomponuje się w każdy rodzaj ogrodu. Panele doskonale imitują drewno, a wyrazista struktura 3D zapewnia naturalny wygląd elewacją budynków usługowych czy domom mieszkalnym.

W OFERCIE

Skorzystaj z montażu firmowego deski tarasowej

Kupując z montażem, oszczędzasz 12%

Firma

DOMEX Spółka Jawna
ul.Mazowiecka 24
08-400 Garwolin

NIP: 8262206020

Kontakty