Okna

Większość wnętrz potrzebuje okien, dzięki którym przestrzeń jest jaśniejsza, bardziej komfortowa. Smukłe, eleganckie, nowoczesne, a przy tym trwałe konstrukcje możesz znaleźć w naszej ofercie. Dysponujemy modelami okien stanowiącymi połączenie estetyki i nowoczesnej technologii. Zapewniamy, że do Twoich pomieszczeń przedostanie się bardzo dużo światła.

Dostarczamy okna energooszczędne, gwarantujące komfort użytkowania oraz obniżenie kosztów ogrzewania. Materiały, z jakich są wykonywane, odznaczają się bardzo dobrym współczynnikiem przewodzenia ciepła, a jednocześnie trwałością na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne.

 

OKNA PCV

Okna PCV PETECKI łączą w sobie nowoczesność, design oraz elegancję. Nasze produkty cechuje estetyka i bezpieczeństwo, doskonała energooszczędność oraz innowacyjność i komfort w użytkowaniu. Gwarantujemy, że spełnią Twoje oczekiwania. Okna PCV PETECKI to nowoczesne technologie okienne na lata.

OKNA ALUMINIOWE

Aluminium jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów budowlanych, prawie niewymagającym konserwacji, świetnie izolującym i trwałym. Elegancki profil aluminiowy gwarantuje maksymalny dostęp światła i różnorodność zastosowań. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pozwala na wykonanie skomplikowanych konstrukcji okien aluminiowych.

W OFERCIE

Skorzystaj z montażu firmowego okien

Kupując z montażem, oszczędzasz 12%

Firma

DOMEX Spółka Jawna
ul.Mazowiecka 24
08-400 Garwolin

NIP: 8262206020

Kontakty